pl
en de
Home>>Nota prawna

Nota prawna

 

  1. Właścicielem niniejszej strony internetowej jest Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Prudniku (48-200), ul. Prężyńska 36, KRS 0000296870, NIP 7551891582, REGON 160167807.
  2. Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k. dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszej stronie były kompletne, prawdziwe i aktualne. Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k. nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o te materiały. Podjęcie jakichkolwiek decyzji powinno poprzedzić skierowanie zapytania do Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k.. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są ofertą w rozumieniu przepisów polskiego Kodeksu Cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń przeciwko Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k., w tym jakichkolwiek roszczeń o zawarcie lub wykonanie umowy.
  3. Zawartość i struktura niniejszej strony chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie danych lub informacji, a w szczególności wykorzystywanie umieszczonych na stronie materiałów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć bez zgody Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k., jest zabronione.
  4. Materiały zawarte na niniejszej stronie można kopiować i przechowywać oraz drukować wyłącznie w celach niekomercyjnych i tylko na własne potrzeby. Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k. nie zezwala na jakiekolwiek upowszechnianie tak skopiowanych materiałów, w szczególności na ich zamieszczanie w innych witrynach internetowych.
  5. Każde użycie w celach komercyjnych materiałów z niniejszej strony internetowej, wymaga uzyskania zgody na piśmie Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k. Przez użycie materiałów w celach komercyjnych rozumie się każdy rodzaj rozpowszechniania (kopiowania, modyfikowanie, dystrybucję, transmisję, publikowanie oraz prezentowanie) w całości lub w części.
  6. Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k. nie zezwala na prezentowanie niniejszej strony internetowej na innej witrynie internetowej.
  7. Diversa Diversa sp. z o.o. sp.k. oraz Administrator strony nie ponoszą odpowiedzialności za treści stron umieszczonych pod linkami wskazanymi na niniejszej stronie, ani nie gwarantują ich aktualności.
Nota prawna|Polityka cookies|Copyright © 2016 Diversa