pl
en de

Aktualności

Targi Interzoo 2016

Zakończyły się największe na świecie targi branży zoologicznej Interzoo 2016. Wśród 1839 wystawców z całego świat znalazło się ponad 60 firm z Polski. Mieliśmy zaszczyt znalezienia się w tym gronie najbardziej innowacyjnych i prężnie działających przedsiębiorstw. czytaj dalej >>

Katalog 2016

Zapraszamy do pobrania nowego katalogu

Do otworzenia załączonego pliku niezbędny jest program Adobe Reader. Jeśli go Państwo nie posiadają, proszę skorzystać z poniższego linka.

Pobierz

Gwarancja jakości

Jakość produktów w naszej firmie oparta jest na czterech filarach: przemyślanym projekcie, dobrej jakości surowcach, normach i standardach europejskich oraz certyfikacji w TÜV Reinland. Wykonujemy nasze produkty z surowców przystosowanych do pracy w trudnych warunkach (w kontakcie z wodą i elektrycznością) przy uwzględnieniu aktualnych norm bezpieczeństwa obowiązujących w Europie. Mogą być Państwo pewni, że udźwig, grubość szkła, wodoodporność poszczególnych grup produktów została przemyślana i dobrana zgodnie z potrzebami tego produktu. Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów gwarantowane są przez renomowaną jednostkę certyfikującą: TÜV Reinland. Ten niemiecki instytut cyklicznie i bardzo szczegółowo bada nasze produkty. To jednak jeszcze nie wszystko. TÜV Reinland monitoruje również proces produkcyjny w naszych wydziałach produkcyjnych. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że każdy etap produkcji odpowiada normom jakościowym.

Nota prawna|Polityka cookies|Copyright © 2016 Diversa